معرفی

دسته بندی ها

محصولات

Ifm electronic

Ifm electronic

شرکت Ifm electronic یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی است. این شرکت در سال 1969 توسط آنتون مِیگر در آلمان تأسیس شد. این شرکت مجموعه‌ گسترده‌ای از محصولات مانند سنسورهای فشار، سنسورهای دما و سایر وسایل کنترلی را تولید می‌کند. محصولات شرکت ای‌اف‌ام در صنایع مختلف برای بهبود فرآیندها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دسته بندی ها


محصولات


شرکت Ifm electronic

شرکت‌Ifm Electronic، یک کمپانی بزرگ و بین‌المللی در زمینه انواع حسگر و سیستم‌های خودکارسازی است که در  بیش از 95 کشور حضور دارد. این برند برای هر محصول در کاتالوگ، گارانتی 5 ساله ارائه می‌دهد. بیشتر از 70 درصد محصولات Ifm در آلمان و بر اساس استانداردهای این کشور تولید می‌شوند.  شرکت ای ‌‌اف‌ ام با استفاده از سود حاصل از فعالیت‌های خود، در تحقیق، ارتقا فناوری و توسعه بازار، سرمایه‌گذاری می‌کند. این شرکت در زمینه‌های خاصی مانند انواع حسگر فشار، دما، جریان، سطح و بسیاری از سایر دستگاه‌های حسگر فعالیت می‌کند. این حسگرها برای کاربردهای مختلفی از جمله کنترل صنعتی، اتوماسیون، ردیابی و تشخیص اشیا، مدیریت انرژی و کنترل فرآیندها استفاده می‌شوند. علاوه بر حسگر، این شرکت به توسعه سیستم‌های خودکارسازی می‌پردازد. 

 

شرکت Ifm electronic

 

محصولات شرکت Ifm electronic در زمینه ابزار دقیق

 

بررسی فلومتر التراسونیک برند آی‌اف‌ام

یک دستگاه اندازه‌گیری جریان فلوئید است که توسط شرکت IFM Electronic تولید می‌شود. این دستگاه دارای دو خروجی دیجیتال و یک خروجی آنالوگ است. محدوده اندازه‌گیری آن بین 0 تا 50 لیتر در دقیقه و 0 تا 3 متر مکعب در ساعت است. این دستگاه از اتصال پیچی G 3/4 با سیلیکون تخت برای اتصال به فرآیند استفاده می‌کند. این دستگاه برای کاربردهای صنعتی و به عنوان توتالایزر استفاده می‌شود و نصب آن به لوله، با استفاده از آداپتور انجام می‌شود. این ابزار قابلیت اندازه‌گیری جریان فلوئید در محیط‌هایی مانند آب، محلول‌های گلیکول، خنک‌کننده و روغن را داراست. دمای محیط کاری این دستگاه در بازه -۱۰ تا ۸۰ درجه سانتی‌گراد و فشار مجاز آن ۱۶ بار است. از نظر مشخصات الکتریکی، این ابزار برای عملکرد خود به ولتاژ بین ۱۹ تا ۳۰ ولت جریان مستقیم نیاز دارد و مصرف جریان آن ۱۰۰ میلی‌آمپر است. همچنین، این تجهیز دارای مقاومت عایق حداقل ۱۰۰ مگااهم با ولتاژ ۵۰۰ ولت جریان مستقیم است. همچنین، این فلومتر دارای حفاظت در برابر قطبیت معکوس و زمان تأخیر روشن‌شدن ۱۰ ثانیه است.

 

تحلیلی عمیق بر سنسور فشار شرکت آی‌اف‌ام

این سنسور فشار دارای نمایشگر، یک دستگاه پیشرفته است که علاوه بر نمایش فشار، از ویژگی‌های دیگری نیز برخوردار است. این سنسور قادر است در محیط‌های چسبناک و مایعاتی که دارای ذرات معلق هستند عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. دمای کاری آن در بازه -25 تا 200 درجه سانتی‌گراد است و در شرایط محیطی مختلف به خوبی کار می‌کند. همچنین، فشار کاری آن را می‌توان از 100 بار به عنوان حداقل فشار و تا 50 بار به عنوان حداکثر فشار تنظیم کرد، به این ترتیب می‌توان از این سنسور برای اندازه‌گیری فشار نسبی و خلاء استفاده کرد. ورودی ولتاژ آن در محدوده 20 تا 32 ولت مستقیم است و جریان مصرفی آن بین 3.6 تا 21 میلی‌آمپر قرار دارد. این سنسور عملکرد پایدار و دقیقی دارد و با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، در صنایع مختلف از جمله صنایع غذا و نوشیدنی، بهداشتی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

سنسور القایی  شرکت Ifm electronic

این حسگر القایی یک سنسور پیشرفته است که برای تشخیص میدان مغناطیسی و شی فلزی طراحی شده‌است. این حسگر قادر به تشخیص و تعیین حضور و عدم حضور اشیا فلزی در محیط است. ولتاژ کاری این حسگر در محدوده 10 تا 36 ولت تنظیم می‌شود و جریان مصرفی آن بین 10 تا 50 میلی‌آمپر است. بازه کاری این نوع حسگر در دمای محیطی بین -25 تا 70 درجه سانتی‌گراد است و قابلیت کارکرد در محیط‌های خشک و مرطوب را دارا است. این ابزار دارای طراحی بسیار کم حجم و سبک است که نصب و استفاده آسان را فراهم می‌کند. با استفاده از فناوری القایی، این حسگر قابلیت تشخیص اشیاء فلزی با فاصله 5 میلی‌متر را دارد. همچنین، این حسگر دارای مقاومت در برابر لرزش و ضربه است که عمر مفید آن را بالا می‌برد. با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد این حسگر، می‌توان از آن در صنایع مختلفی از جمله خودروسازی، ماشین‌آلات، صنایع بسته‌بندی و سیستم‌های اتوماسیون استفاده کرد.

 

سنسور القایی شرکت Ifm electronic

 

ویژگی‌های آداپتور برند آی‌اف‌ام

  • این آداپتور به صورت سریع و آسان نصب می‌شود.
  • کاربران با استفاده از این آداپتور، به راحتی حسگرها را نصب و جابه‌جا می‌کنند.
  • این ابزار دارای ساختار مقاومی است و می‌تواند در شرایط صنعتی سخت استفاده شود.
  • با استفاده از مواد و ساختار با کیفیت، این آداپتور عمر بالایی دارد.
  • این ابزار مقاومت خوبی در برابر گرد و غبار و رطوبت دارد.
  • با استفاده از این دستگاه، حسگرها به سیستم‌های مختلف متصل شده و انعطاف‌پذیری در فرآیندهای صنعتی بهبود می‌یابد.
  • نصب سریع و دقیق حسگرها باعث افزایش کارایی و دقت سیستم می‌شود.
  • این آداپتور با حسگرهای IFM الکترونیکی سازگاری کاملی دارد و به خوبی با آن‌ها هماهنگ می‌شود.