معرفی

دسته بندی ها

محصولات

Siemens

Siemens

Siemens یک شرکت چندملیتی آلمانی است که در سال ۱۸۴۷ تاسیس شد. این کمپانی در زمینه‌های مختلفی اعم از فناوری، انرژی، بهداشت، حمل و نقل و صنعت فعالیت دارد. زیمنس یکی از بزرگ‌ترین تامین‌کنندگان تجهیزات برق و الکترونیک در جهان است. این برند در زمینه تولید انواع PLC ,HMI ,Sensors ,Power Supply ,Process Control System و... تخصص دارد.

دسته بندی ها


محصولات


شرکت  Siemens

شرکت  Siemens  یک شرکت خوشه‌ای بزرگ و معروف آلمانی است که در سراسر جهان فعالیت می‌کند. شرکت‌های خوشه‌ای، گروهی از شرکت‌هایی هستند که در صنایع مختلف با هم همکاری می‌کنند تا به اهداف مشترک برسند. یکی از حوزه‌های اصلی فعالیت زیمنس، زیرساخت‌های هوشمندسازی ساختمان‌ها است. این کمپانی با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته، محصولات و خدماتی را ارائه می‌دهد که به بهبود کارایی، امنیت و صرفه‌جویی در مصرف انرژی ساختمان‌ها کمک می‌کند. به عنوان مثال، زیمنس سیستم‌های مدیریت هوشمند ساختمان، سیستم‌های نورپردازی هوشمند و سیستم‌های امنیتی و ایمنی را ارائه می‌دهد.

 

شرکت  Siemens

 

علاوه بر آن، زیمنس در زمینه سیستم‌های انرژی توزیع‌شده نیز فعالیت می‌کند. این شرکت با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، راهکارهایی را برای بهبود راندمان و انتقال بهینه انرژی در شبکه‌های توزیع انرژی ارائه می‌دهد. محصولات زیمنس در این حوزه شامل تجهیزات توزیع برق هوشمند، شبکه‌های مخابراتی و سیستم‌های مدیریت انرژی می‌شوند. اتوماسیون و دیجیتال‌سازی صنایع فرآیندی و تولیدی نیز از دیگر تمرکزهای زیمنس است. این شرکت با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته، کارایی و عملکرد صنایع را بهبود می‌بخشد. زیمنس محصولاتی از قبیل  سیستم‌های کنترل فرآیند، ربات‌ها و سیستم‌های اتوماسیون صنعتی را به بازار عرضه می‌کند.

 

محصولات شرکت  Siemens در زمینه ابزار دقیق

  • پی ال سی (PLC)
  • اچ ام ای (HMI)
  • کنترل بویلر و مشعل (Boiler and burner control‌)
  • آداپتور (Adapter‌)
  • کانکتور (Connector)
  • اینورتر (Inverter)
  • مدارشکن (Circuit breaker‌)
  • رله (Relay‌)
  • ترانسمیتر (Transmitter‌)
  • سافت استارتر (Soft starter‌)

 

معرفی پی ال سی زیمنس

پی ال سی، یک کامپیوتر دیجیتال صنعتی است که برای کنترل فرآیندهای صنعتی، طراحی و ساخته شده‌است. این ابزار به عنوان یک کنترل‌کننده نرم‌افزاری عمل می‌کند که وظیفه‌ی آن دریافت اطلاعات ورودی به صورت باینری، پردازش آن‌ها بر اساس برنامه‌های موجود در حافظه خود، و ارسال دستورات به گیرنده‌ها و اجراکننده‌های فرمان است. این دستگاه به طور گسترده در اتوماسیون صنعتی استفاده می‌شود و قادر است فرآیندهای مختلفی مانند خطوط مونتاژ و تجهیزات روباتیک را کنترل کند.

 

اچ ام ای شرکت  Siemens

 HMI به معنای رابط بین انسان و ماشین است. این تجهیز یک واسط سخت‌افزاری/نرم‌افزاری صنعتی است که ارتباط گرافیکی بین کاربر و تجهیزات یا فرآیندهای صنعتی را فراهم می‌کند. ارتباط گرافیکی بیشتر از طریق یک صفحه لمسی، تبلت یا کامپیوتر صنعتی انجام می‌شود. این ابزار به وسیله نرم‌افزار ویژه خود، برنامه‌ریزی و پیکربندی می‌شود و تصاویر شبیه‌سازی شده از مراحل فرآیند و اطلاعات مربوط به عملکرد آن‌ها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این تصاویر شامل نمودار، نمایشگر و سایر عناصر گرافیکی است که به کاربر امکان کنترل و نظارت بر فرآیندهای صنعتی را می‌دهد.

 

کنترل بویلر و مشعل زیمنس

این ابزارها به منظور بهینه‌سازی عملکرد و کارایی سیستم گرمایش و موتورخانه استفاده می‌شود. بویلر و مشعل‌، تجهیزاتی رایج در سیستم‌های گرمایشی ساختمان هستند که در ساختمان‌هایی که سیستم گرمایش آن‌ها حرارت مرکزی با آب گرم است، استفاده می‌شوند. کنترل بویلر و مشعل شامل مجموعه‌ای از تجهیزات و سیستم‌ها است که برای مانیتورینگ و کنترل عملکرد مراحل فرآیندها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تجهیزات شامل سنسور و ابزارهای اندازه‌گیری مانند ترموکوپل‌، فشارسنج‌، جریان‌سنج‌ و سایر دستگاه‌های کنترلی مانند کنترلر و صفحه‌نمایش‌ می‌شوند.