معرفی

دسته بندی ها

محصولات

Pepperl+Fuchs

Pepperl+Fuchs

شرکت Pepperl+Fuchs در سال 1945 در آلمان تاسیس شد. این کمپانی در زمینه تولید و توزیع تجهیزات اتوماسیون صنعتی و سنسورهای صنعتی تخصص دارد. سیستم‌های تشخیص و اندازه‌گیری، تجهیزات ایمنی و تجهیزات مرتبط با اتوماسیون صنعتی از محصولات تولیدی این کمپانی می‌باشد.

دسته بندی ها


محصولات


شرکت Pepperl+Fuchs

شرکت Pepperl+Fuchs یکی از پیشگامان در زمینه تخصصی حسگرها و تجهیزات اتوماسیون صنعتی است که از سال ۱۹۴۵ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت نقش مهمی در توسعه فناوری‌های حسگری و اتوماسیون در صنایع مختلف ایفا می‌کند. محصولات این شرکت شامل حسگرهای Proximity، حسگرهای انفجاری، سیستم‌های اندازه‌گیری و کنترل فرایند، سیستم‌های ابزار دقیق و سایر تجهیزات ارتباطی دیجیتال می‌شود. در ادامه محصولات تولیدی این کمپانی بزرگ را بررسی خواهیم کرد.

 

شرکت Pepperl+Fuchs

 

سنسور sensor

شرکت Pepperl+Fuchs انواع مختلفی از انواع سنسورهای صنعتی، از جمله سنسور نوری، سنسور التراسونیک، سنسور فشار،  سنسورهای موقعیت و سایر  سنسورهای اندازه‌گیری را تولید می‌کند. این سنسورها برای اندازه‌گیری و کنترل انواع مختلف پارامترها و شرایط صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

ترانسمیتر transmitter

انواع مختلفی از ترانسمیترهای فشار، دما، سطح و جریان را تولید می‌کند. این ترانسمیترها برای اندازه‌گیری و ارسال سیگنال‌های دیجیتال یا آنالوگ از مقادیر مختلف فشار، دما، سطح و جریان استفاده می‌شوند. آنها به صورت یکپارچه با سیستم‌های کنترل و نظارت در محیط‌های صنعتی به‌کار می‌روند و اطلاعات دقیقی را برای نظارت و کنترل فرآیندها ارائه می‌دهند.

 

سیستم‌های دیدبانی و نظارت شرکت Pepperl+Fuchs

سیستم‌های دیدبانی و نظارت شامل دستگاه‌ها و تجهیزاتی می‌شود که برای نظارت و کنترل فرآیندها و محیط‌های صنعتی استفاده می‌شوند. این شامل کنترل‌گر‌ها، دستگاه‌های نظارت تصویری و دیگر تجهیزات مرتبط می‌باشد. این سیستم‌ها برای ارائه نظارتی به‌صورت زنده و ثبت رویدادها و داده‌ها برای فرآیندها و تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

افتخارات و جوایز دریافتی شرکت Pepperl+Fuchs

  • جایزه Hermes توسط سازمان هندسی ABB
  • جایزه خدمات برتر سه ساله برتر از Mitsubishi Electric Automation
  • جایزه تحقیقات و توسعه سال توسط شرکت ARC Advisory Group